Pravá chuť amerického BBQ na vaší akci!

Ať už chystáte narozeninovou oslavu pro 20 kámošů, vánoční večírek pro 100 kolegů nebo svatbu pro 500 vašich “nejbližších” přátel, nechte náš tým postarat se o catering přímo u vás. Všechny detaily bereme na sebe a vy si můžete užít svůj den. Podivejte se na menu a pošlete objednávku na catering@dirtydog.eu nebo v případě jakýchkoliv otázek, zavolejte přímo Isaacovi na +420 733 240 639.

Nabízíme tří druhy servisu:

Vaši objednávku pečlivě připravíme do jednorázových hliníkových tácků a naložíme přímo do vašeho auta ve vámi zvolený čas. Stačí nám dát vědět, zda preferujete jídlo připravené k okamžité konzumaci nebo chlazené pro pozdější ohřev.

Přidejte jednorazové talíře, příbory a ubrousky za 20 Kč/os.

Jídlo doručíme přímo na místo vašeho eventu a zřídíme na vašich stolech atraktivní bufet. O zbytek se postaráte sami. Tento servis zahrnuje jednorázové ohřívací nádoby pro udržení teploty pokrmů, papírové ubrusy s popisky jednotlivých pokrmů a jednorázové talíře, příbory a ubrousky.

Servisní poplatek 10%, minimálně 1000 Kč. Rozvoz mimo Prahu po domluvě.

Náš přátelský a profesionální tým pro vás připraví úžasný buffet, který bude další dvě hodiny udržovat, aby stále vypadal krásně a vše bylo čisté. Vašim hostům budeme podávat jídlo my, abyste si Vy mohli odpočinout a užít si večírek bez zbytečného stresu.

25% servisní poplatek, minimálně 2500 Kč. Rozvoz mimo Prahu po domluvě.