Věděli jsme, že lidem bude vaše jídlo chutnat, ale musíme vám od všech hostů vzkázat, že to bylo skvělé, úžasné, neskutečně dobré a lidi z vašeho týmu jsou naprosto boží. <3 Sendviče a burgery byly k užrání.
-Natálie B. a Filip A., svatební klienti

Od prvotní poptávky oceňuji bezproblémovou a okamžitou komunikaci s cateringem, který reagoval na veškeré požadavky a upravoval nabídku v průběhu příprav, aby co nejlépe vyhovoval dané akci. Oceňuji aktivní přístup k zakázce, včetně oblídky prostor a přizpůsobení se potřebám akce. V průběhu akce nebyly s cateringem žádné problémy, personál byl milý a s návštěvníky komunikoval. Jídlo bylo výborné – perfektně připravené při startu rautu. Od návštěvníků mám samé pozitivní reakce. Spolupráci doporučuji!
-Hynek L., Televize Nova

Isaac, ty a tvoji kluci jste dnes udeřili hřebíček na hlavičku! Díky za to, že jste přišli a nakrmili celou naší partu 🙂 Všichni na vás pěli chválu a já jsem to milovala. Jedinou smutnou věcí je to, že jsme vás neobjevili dříve!
-Twig L., asistentka herečky Kate Beckinsdale

Isaac, díky za dnešní skvělou práci! Celý náš tým SammichFest2017 miloval!
-Terry A., U.S. Embassy Prague

Díky moc, že jste zase byli na ShopCampu – byli jste perfektní jako vždy. Já sám jsem obědval váš burger a byl jednoduše parádní.
-Matěj K., organizátor konference

Děkujeme mockrát Vám a celému týmu ještě jednou! Byli jste fantastičtí! Jídlo hostům moc chutnalo (strejda, co nejí maso, jen občas kuře, si byl dokonce přidat pulled pork!) a pochvalovali si, jak jste byli ještě navíc veselí a usmevaví :))
-Denisa B. a Lukáš V., svatební klienti

Ještě jednou moc děkuju za bezvadné pohostění! Všem chutnalo a veřím, ze vás budou doporučovat.
-Ondřej K., hostitel narozeninové oslavy

Díky za to, jak jste se postarali o náš catering – mrzelo mě, že jsem se sama nemohla zúčastnit. A bylo mi to líto ještě víc, když jsem slyšela, jak skvělé jídlo jste připravili!
-Martina N., U.S. Embassy Prague